bel gratis 0800-2040

PMA voetbalpoule

Ranglijst subleague Teams

 

PMA voetbalpoule

Ranglijst subleague Teams

U bent momenteel geen lid van een subleague, ga naar profiel wijzigen om lid te worden van een subleague

Speel dit jaar ook mee met de leukste voetbalmanagerspel van Nederland

Kies van elke club één speler en stel jouw ideale elftal samen

Ranglijst speelronde :

TopVerschilTotoAantalPunten
1Gemeente Landgraaf12211399385
2Kelvinos8261598368
3Deslaper10181998367
4SportSupport Heerenveen727799361
5Winterswijk9201699354
6Tot el camp es un clam7231499342
7De Kenners7201693339
8VCG Geesbrug7181599323
9Ossies5181799311
10De scheerders5181699305
11Razet4191199297
12SO!wkpoule4161899291

Nodig vrienden, familie of collega's uit voor jouw subleague:



Ranglijst periode :

TopVerschilTotoAantalPunten
1Gemeente Landgraaf5142522931291
2Deslaper3951492911218
3Kelvinos3951552961214
4De Kenners3151572911174
5Winterswijk3943542961147
6Tot el camp es un clam3545562971135
7VCG Geesbrug3443542931130
8Ossies3347572971123
9Razet3152472971113
10SportSupport Heerenveen2758482961109
11De scheerders2450512951035
12SO!wkpoule2636672971015
13Droomteam111141499388

Nodig vrienden, familie of collega's uit voor jouw subleague:



 
Ranglijst Totaal
TopVerschilTotoAantalPunten
1Gemeente Landgraaf26530747919678366
2Razet21731350219767992
3Kelvinos22029551519727878
4Deslaper20430351419637751
5Tot el camp es un clam21227751519807654
6De Kenners17927053719637480
7Winterswijk17228753719727427
8Ossies19224951819807326
9SportSupport Heerenveen14630952819757239
10VCG Geesbrug15624254219677075
11De scheerders14726452819666914
12SO!wkpoule13322154018796536
13Droomteam110713935210894363
14Ajax7112735410753876
15Hervelders43852086782392

Top=Aantal voospellingen waarbij de uitslag exact correct voorspeld is
Verschil=Aantal voorspellingen waarbij het verschil in doelpunten correct is
Toto=Aantal voorspellingen met de juist voorspelde winnaars
Aantal=Het totale aantal voorspelde wedstrijden voor deze score

Nodig vrienden, familie of collega's uit voor jouw subleague: