bel gratis 0800-2040

PMA voetbalpoule

Ranglijst subleague Teams

 

PMA voetbalpoule

Ranglijst subleague Teams

U bent momenteel geen lid van een subleague, ga naar profiel wijzigen om lid te worden van een subleague

Speel dit jaar ook mee met de leukste voetbalmanagerspel van Nederland

Kies van elke club één speler en stel jouw ideale elftal samen

Ranglijst speelronde :

TopVerschilTotoAantalPunten
1Gemeente Landgraaf11102699355
2Kelvinos1192898355
3Winterswijk10102496352
4SportSupport Heerenveen6142799350
5Razet1252699345
6Deslaper1172798339
7Tot el camp es un clam5142799336
8De Kenners1062999335
9Ossies1132799310
10SO!wkpoule692699300
11De scheerders752999295
12VCG Geesbrug572798294

Nodig vrienden, familie of collega's uit voor jouw subleague:



Ranglijst periode :

TopVerschilTotoAantalPunten
1Gemeente Landgraaf71581204902025
2Razet62601324931968
3Kelvinos54631404931929
4De Kenners56481404911874
5Tot el camp es un clam52521434951837
6SportSupport Heerenveen35681524931816
7Deslaper49531454881812
8De scheerders50421534941757
9VCG Geesbrug42461454931756
10SO!wkpoule43421514931744
11Ossies41511444951722
12Winterswijk36491564921711
13Ajax111865190657
14Hervelders9162796378

Nodig vrienden, familie of collega's uit voor jouw subleague:



 
Ranglijst Totaal
TopVerschilTotoAantalPunten
1Gemeente Landgraaf17821036513795854
2Razet14520339613835557
3Kelvinos14220240413805530
4Deslaper13219941213755390
5Tot el camp es un clam13418839513865304
6De Kenners11716941413755165
7SportSupport Heerenveen9221642413825141
8Winterswijk9918942113795082
9Ossies11815641113865037
10De scheerders10517141213754939
11VCG Geesbrug9815741613784921
12SO!wkpoule8913840612854518
13Ajax7112735410753876
14Droomteam1921062978913540
15Hervelders43852086782392

Top=Aantal voospellingen waarbij de uitslag exact correct voorspeld is
Verschil=Aantal voorspellingen waarbij het verschil in doelpunten correct is
Toto=Aantal voorspellingen met de juist voorspelde winnaars
Aantal=Het totale aantal voorspelde wedstrijden voor deze score

Nodig vrienden, familie of collega's uit voor jouw subleague: