bel gratis 0800-2040

PMA voetbalpoule

Ranglijst subleague Teams

 

PMA voetbalpoule

Ranglijst subleague Teams

U bent momenteel geen lid van een subleague, ga naar profiel wijzigen om lid te worden van een subleague

Speel dit jaar ook mee met de leukste voetbalmanagerspel van Nederland

Kies van elke club één speler en stel jouw ideale elftal samen

Ranglijst speelronde :

TopVerschilTotoAantalPunten
1Razet5102999325
2SportSupport Heerenveen772399320
3Gemeente Landgraaf5122199306
4Kelvinos672599291
5De Kenners592499288
6Tot el camp es un clam652099278
7Deslaper652299267
8VCG Geesbrug372099260
9De scheerders381898251
10Winterswijk142699228

Nodig vrienden, familie of collega's uit voor jouw subleague:



Ranglijst periode :

TopVerschilTotoAantalPunten
1Gemeente Landgraaf1281082047883582
2Razet1191152027893506
3Tot el camp es un clam99952197923254
4SportSupport Heerenveen96792277883154
5Kelvinos88872367873126
6De scheerders80962107903050
7De Kenners74872477893024
8VCG Geesbrug72822477872998
9Winterswijk72772347902921
10Deslaper73732337862867
11SO!wkpoule67751655922401
12Ossies46521283961705
13De George Luider Cup2137862921107
14First fighter wing 1734912891073
15Droomteam1224244198856
16Ajax253050198840

Nodig vrienden, familie of collega's uit voor jouw subleague:



 
Ranglijst Totaal
TopVerschilTotoAantalPunten
1Razet506517908335315352
2Gemeente Landgraaf524482896334615142
3Tot el camp es un clam400439943336613826
4Kelvinos379436985334913670
5SportSupport Heerenveen3954031001335113641
6De Kenners3124281042334113143
7VCG Geesbrug3114101035334213118
8De scheerders316480929334813110
9Deslaper309433985333812846
10Winterswijk2993911018335112747
11Ossies332380958296912290
12SO!wkpoule298354906306111831
13First fighter wing 255366897285011235
14Droomteam1332377737254411128
15Ajax277352713255010325
16De George Luider Cup17522964121177835
17Aarle-Rixtel 14621256820307092
18SHH 111314736811714585
19TukkerClan54641945832189
20AJAX Amsterdam2943842911167
21100% NL2231942891057

Top=Aantal voospellingen waarbij de uitslag exact correct voorspeld is
Verschil=Aantal voorspellingen waarbij het verschil in doelpunten correct is
Toto=Aantal voorspellingen met de juist voorspelde winnaars
Aantal=Het totale aantal voorspelde wedstrijden voor deze score

Nodig vrienden, familie of collega's uit voor jouw subleague: